OSMANİYE ECZACI ODASI ODAMIZDAN ODA YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMI VE KOMİSYONLARI HK.

ODA YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMI VE KOMİSYONLARI HK.

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIZ;

2019 - 2021 Döneminde kurulların görev dağılımı aşağıdaki şekilde oluşmuştur.Bilgilerinize.

YÖNETİM KURULU

Başkan                      :Ecz.Zeynep SÖNMEZ

Genel Sekreter        : Ecz.Ahmet Yiğit ELKOCA

Sayman                    : Ecz.Deniz ACIBUCU

Üye                            : Ecz.Güneş EROL AKGÜL

Üye                            : Ecz.İlker TAŞKIN

 DENETLEME KURULU

Ecz.Mine ÖZGEN

Ecz.Emrah KÜÇÜK

Ecz.İbrahim Burak ÖZKAN

HAYSİYET DİVANI

Ecz.Barış YILMAZ

Ecz.Abdulkadir GÖK

Ecz.Hatice İnci TEMİZ

Ecz.Bengü Betül OKUMUŞ ÇETİN

Ecz.Mustafa Ülkem KERİMOĞLU

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ

Ecz.İbrahim Ethem ÇİRKİN

Ecz.Zeynep SÖNMEZ

Ecz.Ahmet Yiğit ELKOCA

Ecz.Ekrem CEREN

Ecz.Yasin UYDURAN

 

OSMANİYE MERKEZ BÖLGE TEMSİLCİLERİ

Ecz.Ezgi GELDİ

Ecz.Kübra DENİZ

Ecz.Bedirhan KUŞOĞLU

İLÇE TEMSİLCİLERİ

KADİRLİ İLÇE TEMSİLCİSİ          :Ecz.Mustafa Mert OLCAR

DÜZİÇİ İLÇE TEMSİLCİSİ            :Ecz.Yeşim YEŞİL MÜLAYİM

BAHÇE İLÇE TEMSİLCİSİ            :Ecz.Meral BAŞER

SUMBAS İLÇE TEMSİLCİSİ         :Ecz.Ozan YILMAZ

KOMİSYONLARDAN SORUMLU YÖNETİCİLER

NÖBET KOMİSYONU                                             :Ecz.Zeynep SÖNMEZ

REÇETE TEVZİ KOMİSYONU                                 :Ecz.Ahmet Yiğit ELKOCA

SUT-MEVZUAT KOMİSYONU                                :Ecz.Güneş EROL AKGÜL

GENÇLİK KOMİSYONU                                         : Ecz.Güneş EROL AKGÜL

SOSYAL FAALİYETLER-PROJE KOM.                    : Ecz.İlker TAŞKIN

BİLİM VE TEKNOLOJİ KOMİSYONU                     : Ecz.İlker TAŞKIN

EĞİTİM KOMİSYONU                                            : Ecz.Güneş EROL AKGÜL

 

SIRALI DAĞITIM REÇETELERİNDEN SORUMLU ECZACILAR

KAMP REÇETELERİ                                               :Ecz.Mustafa LOĞOĞLU

VALİ CELALETTİN CERRAH REH.REÇ.                :Ecz.Osman Buğra GÜLERYÜZ

YENİ HAYAT DİYALİZ REÇETELERİ                      :Ecz.Bedirhan KUŞOĞLU

YEDİOCAK DİYALİZ REÇETELERİ                         :Ecz.Zeynep SÖNMEZ

HUZUREVİ REÇETELERİ                                        :Ecz.Selver Tuğçe UYDURAN

KAN ÜRÜNÜ REÇETELERİ                                    :     Ecz.Ezgi GELDİ (Merkez)-     Ecz.Kübra DENİZ(Merkez)-     Ecz.Bedirhan KUŞOĞLU(Merkez)-     Ecz.Mustafa Mert OLCAR(Kadirli)-     Ecz.Yeşim YEŞİL MÜLAYİM(Düziçi)-     Ecz.Meral BAŞER(Bahçe)-     Ecz.Ozan YILMAZ(Sumbas)

 

DENETÇİ ECZACILAR

1 CEM TOKLU

2 İSMAİL ÇAĞLAR GÖK

3 GÖRKEM OLCAR

4 MERAL BAŞER

 

SGK İTİRAZ KOMİSYONUNDA GÖREVLİ ECZACILAR

1 EZGİ GELDİ

2 GÜNEŞ EROL AKGÜL

3 GÜLŞEN TENBEL

4 MİNE ÖZGEN

5 GÜLHAN ZEKİYE ERAT

 

KOMİSYONLAR

TEVZİ KOMİSYONU

Komisyon Sorumlu Eczacısı:Ecz.Barış YILMAZ

1 BENGÜ BETÜL OKUMUŞ ÇETİN

2 MİNE ÖZGEN

3 ABDUSSAMED DEVECİ

4 FATMA ÖZLEN YÜKSEL

5 İBRAHİM BURAK ÖZKAN

6 AHMET VELİPAŞAOĞLU

7 BARIŞ YILMAZ

8 ÖZNUR AKINCI

9 GÖKTEN GÜRBÜZ

10 ERDİNÇ YUSUF DOĞRUÖZ

11 ELİF ATMACA

12 HATİCE ÖKTENAY

13 MUSTAFA TOPAL

14 ÖMER FARUK DEVECİ

15 GÖKHAN BESEN

16 EZGİ GELDİ

17 NAGİHAN ARSLAN

18 MERVE KURT

19 KÜBRA DENİZ

20 ÖZLEM YÜKSEK

21 SELVER TUĞÇE UYDURAN

 

NÖBET KOMİSYONU

Komisyon Sorumlu Eczacısı:Ecz.İbrahim Burak ÖZKAN

1 KÜBRA DENİZ

2 MİNE ÖZGEN

3 ABDUSSAMED DEVECİ

4 MERVE KURT

5 İBRAHİM BURAK ÖZKAN

6 BENGÜ BETÜL OKUMUŞ ÇETİN

7 BARIŞ YILMAZ

8 EBRU KILIÇ

9 ÖZNUR AKINCI

10 ELİF ATMACA

11 HATİCE ÖKTENAY

12 ÖMER FARUK DEVECİ

13 HATİCE İNCİ TEMİZ

14 ÖZLEM YÜKSEK

15 SELİN ATEŞ

 

SUT-MEVZUAT KOMİSYONU

Komisyon Sorumlu Eczacısı: Ecz.Bengü Betül OKUMUŞ ÇETİN

1 BİLLUR TUĞÇE TEMİZ

2 BENGÜ BETÜL OKUMUŞ ÇETİN

3 EMRE BÜYÜKMERT

4 GÖKTEN GÜRBÜZ

5 ERDİNÇ YUSUF DOĞRUÖZ

6 ELİF ATMACA

7 MUSTAFA TOPAL

8 AHMET MART

9 İSMAİL KAHRAMAN

10 EZGİ GELDİ

11 ÖZLEM YÜKSEK

12 FULYA BETÜL CİHANGİR

13 GÜLŞEN TENBEL

14 MERVE KURT

15 A.TUNA KESKİNER

16 GÜNEŞ EROL AKGÜL

17 ZEYNEP SÖNMEZ

18 GÜLHAN ZEKİYE ERAT

19 MUSTAFA ÇAĞRI POLAT

20 TAHA VATANSEVER

21 MEHMET METEHAN GÜLER

22 FATMA KORKUT

 

MUVAZAA KOMİSYONU

Komisyon Sorumlu Eczacısı: Ecz.Merve KURT

1 ÖZNUR AKINCI

2 GÖKHAN BESEN

3 GÜLŞEN TENBEL

4 MERVE KURT

5 ESRA YILDIRIM

 

EĞİTİM KOMİSYONU

Komisyon Sorumlu Eczacısı:Ecz.Gülhan Zekiye ERAT

1 A.TUNA KESKİNER

2 BİLLUR TUĞÇE TEMİZ

3 AHMET VELİPAŞAOĞLU

4 HATİCE BEYZA BAYAZITOĞLU

5 GÜNEŞ EROL AKGÜL

6 GÜLHAN ZEKİYE ERAT

7 NAGİHAN ARSLAN

8 FATMA KORKUT

9 MEHMET METEHAN GÜLER

10 HATİCE ÖKTENAY

 

SOSYAL FAALİYETLER VE PROJE KOMİSYONU

Komisyon Sorumlu Eczacısı:Ecz.Ahmet VELİPAŞAOĞLU

1 BİLLUR TUĞÇE TEMİZ

2 AHMET VELİPAŞAOĞLU

3 HATİCE İNCİ TEMİZ

4 İSMAİL ÇAĞLAR GÖK

5 ERHAN KURT

6 OSMAN BUĞRA GÜLERYÜZ

7 OĞUZ SERKAN SÖNMEZ

8 HATİCE BEYZA BAYAZITOĞLU

9 MUSTAFA MERT OLCAR

10 GÜLŞEN TENBEL

 

GENÇLİK KOMİSYONU

Komisyon Sorumlu Eczacısı:Ecz.Mustafa Çağrı POLAT

1 BİLLUR TUĞÇE TEMİZ

2 AHMET VELİPAŞAOĞLU

3 MUSTAFA ÇAĞRI POLAT

4 FULYA BETÜL CİHANGİR

 

BİLİM VE TEKNOLOJİ KOMİSYONU

Komisyon Sorumlu Eczacısı:Ecz.Alper KARABULUT

1 ALPER KARABULUT

2 MUSTAFA LOĞOĞLU

3 İLKER TAŞKIN

4 GÖRKEM OLCAR

5 YASİN UYDURAN

6 DENİZ ACIBUCU

7 OĞUZ SERKAN SÖNMEZ

8 MUSTAFA ÇAĞRI POLAT

9 GÜLHAN ZEKİYE ERAT

 

01.10.2019 - Okunma Sayısı : 298