Giriş

Giriş

 
     
Kullanıcı adımı unuttum.  

MİADI GEÇEN İLAÇLARIN İMHASI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

13 Eki

MİADI GEÇEN İLAÇLARIN İMHASI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIMIZ;

Miadı dolan ilaçların toplanması ve imhası ile ilgili çalışmalarımız sonuçlanmıştır. ÇEKOOP ile yapılan işbirliği sonucunda Sağlık Müdürlüğümüzün onayı ile imha işlemleri gerçekleşecektir.

İmha işlemleri için meslektaşlarımızın aşağıdaki hususlara dikkat etmeleri gerekmektedir.

 1. Öncelikle miadı dolan ilaçların İTS üzerinden bildirimi yapılarak karekodlu listenin 3 nüsha olarak alınması gerekmektedir.
 2. Miadı geçen ilaçlara ait 3 nüsha karekod listesi ve  dilekçe ile birlikte  30 EKİM 2017 tarihine kadar İl Sağlık müdürlüğüne başvurup onaylanmalıdır.Dilekçe örneği ektedir.
 3. İl Sağlık Müdürlüğü' ne başvuru yapan  eczanelerimizi İl Sağlık Müdürlüğü ziyaret ederek tutanak altına alacaktır.Bu işlemler tamamlandıktan sonra odamızdan yapılacak duyuru beklenmeli duyurudan sonra atık ilaçlar imha edilmek üzere İl Sağlık Müdürlüğü'nün tutanağı ve karekod listesi ile birlikte odamıza teslim edilmelidir.

Okunma 377 defa Son Düzenlenme Cuma, 13 Ekim 2017 12:26

48. BÖLGE OSMANİYE ECZACI ODASI

50 yıldır Adana 4.Bölge Eczacılar Odası’na bağlı olarak görevini yürüten Osmaniye Eczacılar Temsilciliği ildeki eczacı sayısının 150'ye çıkmasının ardından oda statüsüne kavuştu. Karar Türkiye Eczacılar Odası’nın 36.Olağan Genel Kurulu'nda alındı.

Bundan sonra faaliyetlerini Osmaniye 48. Bölge Eczacılar Odası adı ile yürütecek il eczacıları, oda hüviyetini almanın mutluluğunu yaşıyor.

İLETİŞİM

 • Adres:

  Dr. Devlet Bahçeli Bulvarı 2. Etap
  EGM Apartmanı Kat: 2 No: 1     OSMANİYE

 • Telefon:

  +90 328 812 65 61

  +90 328 812 65 42